Naše služby

Naše společnost se zabývá zakázkovou truhlářskou výrobou podle Vašich požadavků. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, protože si uvědomujeme, že každý má jiné potřeby a těch chceme vyhovět. Navrhneme Vám tedy takové technické řešení, které pro Vás bude nejvhodnější.

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet a doporučí nás dále. Nabízíme proto pouze profesionální jednání a nejvyšší kvalitu a rychlost, s jakou Vám poskytneme naše služby.

Naše truhlářství působí především v okolí Moravského Krumlova, Ivančic, Pohořelic a Brno.

Od kuchyňských linek až po kancelářský nábytek

Naše společnost nabízí nábytek do kuchyně nebo kuchyňské linky, stěny do obývacího pokoje, nábytek do dětských a studentských pokojů, postele a vestavěné skříně. Vybavujeme nábytkem také kanceláře a ordinace.

Grafický návrh zdarma!

Naše truhlářství poskytuje komplexní péči, takže Vám zaměříme daný prostor, poradíme s výběrem materiálů a tvarů. Dále navrhneme ZDARMA grafické řešení, které bude nejenom hezké, ale také praktické! Pokud si budete přát kuchyňskou linku, jsme ji schopni dodat i se spotřebiči. A to vše včetně dopravy a montáže.

Neváhejte nás tedy kontaktovat, ať už jste z Ivančic, Moravského Krumlova, Zbýtova, Dolních Kounic, Rosic, Oslavan, Zastávky nebo třeba Mohelna.

Věříme, že poskytujeme ty nejlepší služby. Budeme se těšit na spolupráci!

Najdete nás na adrese: Budkovice 3, Ivančice

Rádi vám poradíme jak vaše představy zrealizovat, poradíme s výběrem materiálů, barevného provedení a tvaru. Promyslíme a navrhneme vhodné řešení jak po designové, tak praktické stránce.